• Polski
  • English
RSS

Biżuteria artystyczna

Chcesz mieć coś czego nie ma nikt inny? Biżuteria artystyczna z naszej pracowni to oryginalne wzory wykonane ręcznie w pojedynczych egzemplarzach.

 

Materiały, których używamy do jej wykonania to szkło, kamienie naturalne, metal, szkło witrażowe oraz cyna angielska.Biżuterię artystyczną wykonujemy w pojedynczych egzemplarzach. Na zamówienie możemy wykonać podobny egzemplarz, choć nigdy nie będzie on identyczny. Możemy jednak zgodnie z indywidualnymi uwagami modyfikować wzór i wykonanie, dzięki czemu stworzona biżuteria artystyczna stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Staramy się, aby nasza biżuteria artystyczna była modna i stylowa. Jednakże zdecydowanie większy akcent stawiamy na ponadczasową elegancję, niż na przemijające trendy.

 

 

Wszystkie nasze wisiorki wykonywane są w pojedynczych, niepowtarzalnych egzemplarzach. W sklepie dostępne "od ręki" są wyłącznie wisiorki, przy których widnieje cena. Na zamówienie indywidualne możemy wykonać wisiorek w miarę podobny do tego, przy którym brak jest ceny, jednak nie będzie on nigdy identyczny, gdyż nie ma dwóch jednakowych kamieni naturalnych. Zapytania odnośnie zamówień prosimy kierować na maila: pracowniadragon@gmail.com.