• Polski
  • English
RSS

Ceramika artystyczna


Ceramika artystyczna w naszym sklepie to oryginalneprodukty wykonane w jednym niepowtarzalnym egzemplarzu.  Do zdobienia ceramiki używamy kamieni naturalnych, szkła weneckiego, naturalnego bursztynu bałtyckiego oraz cyny angielskiej. Zdobimy przedmioty wykonane z wysokiej jakości ceramiki, aby miały szansę stać się nośnikami miłych wspomnień i służyły przez lata.

 

Nasza oferta to zarówno ceramika artystyczna dekoracyjna jak i użytkowa. Dlatego zawsze pamiętamy o tym, aby nasze wyroby były nie tylko piękne, ale także praktyczne. Do malowania stosujemy farby posiadające atest do kontaktu z żywnością i dbamy o to, aby zdobienia nie utrudniały użytkowania naszych wyrobów.

 

Pracownia Artystyczna Dragon wykonuje także ceramikę artystyczną na zamówienie. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii rękodzieła, w której prezentujemy już sprzedane wyroby. Na zamówienie możemy wykonać podobny przedmiot lub powtórzyć tylko dany wzór.

 

Ceramika artystyczna, tak jak wszystkie nasze wyroby, pakowana jest bardzo starannie i wysyłana w paczkach na specjalnych warunkach.

 

W sklepie dostępne są wyłącznie produkty, przy których widnieje cena i brak jest napisu "towar niedostępny". Artykuły przy których brak jest ceny lub widnieje czerwony napis "towar niedostępny" są produktami sprzedanymi, wykonujemy podobne na indywidualne zamówienia po uprzednim uzgodnieniu czy dany produkt jest możliwy do wykonania.