• Polski
  • English

Kieliszki i karafki ozdobne

 

 

Chcesz poczuć się wyjątkowo? Jak średniowieczny władca sączący wino z ręcznie zdobionego pucharu? Nie widzimy problemu. Właśnie w tym celu wykonujemy tego typu kieliszki oraz karafki ozdobne . Ręcznie zdobione kieliszki zwykły obiad przenoszą do średniowiecznego zamku, kameralną imprezę na salon pałacu.

 

Ponieważ do zdobienia używamy kamieni naturalnych, szkła witrażowego, szkła wylewanego, naturalnego marmuru oraz cyny angielskiej każdy nasz produkt wykonany jest w pojedynczym niepowtarzalnym egzemplarzu. Na indywidualne zamówienie możemy wykonać produkt wyłącznie podobny do oryginału.


 

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ozdobne kieliszki do wina, ozdobne kieliszki do szampana, ozdobne kieliszki do wódki oraz zestawy ozdobnych kieliszków. Wykonujemy także karafki oraz zestawy zawierające kieliszki i karafki.

Do każdego zestawu kieliszków (jeśli nie ma go w zestawie) można dodatkowo zamówić ręcznie wykonane ozdobne opakowanie prezentowe.W sklepie dostępne są wyłącznie produkty, przy których widnieje cena i brak jest napisu "towar niedostępny". Artykuły przy których brak jest ceny lub widnieje czerwony napis "towar niedostępny" są produktami sprzedanymi, wykonujemy podobne na indywidualne zamówienia po uprzednim uzgodnieniu czy dany produkt jest możliwy do wykonania.

 

Wszystkie pytania o cenę oraz możliwość wykonania podobnego produktu prosimy kierować na adres e-mail: pracowniadragon@gmail.com.