• Polski
  • English

Ozdobne cukiernice i pojemniki szklane

 

Pomysł na cukiernice ozdobne i pojemniki ozdobne narodził się, gdy przypadkiem prawie zbiliśmy naszą starą, ukochaną cukiernicę. Jest ona pamiątką, która przywołuje bardzo miłe wspomnienia. Zrozumieliśmy, jak bardzo my sami przywiązujemy się do rzeczy i jak bardzo działają one na naszą wyobraźnię. Dlatego postanowiliśmy nawet tak prozaiczne rzeczy, jak cukiernice ozdobne oraz pojemniki ozdobne, wykonywać w taki sposób, aby mogły służyć kolejnym pokoleniom. Powinny być nie tylko piękne, ale także bardzo trwałe, aby mogły stać się nośnikami wspomnień.


Cukiernice zdobimy ręcznie według autorskich wzorów. Do zdobienia używamy kamieni naturalnych, naturalnego marmuru, szkła, szkła witrażowego oraz cyny angielskiej.

Cukiernice pełnią nie tylko funkcje użytkowe, ale również mogą być wspaniałą dekoracją i ozdobą naszych stołów. Są niezbędne przy śniadaniu i kolacji, a także przy serwowaniu popołudniowej kawy lub herbaty.

Nasze cukiernice ozdobne są idealne na prezenty dla osób, które lubią niepowtarzalne przedmioty.

 

 

W sklepie dostępne są wyłącznie produkty, przy których widnieje cena i brak jest napisu "towar niedostępny". Artykuły przy których brak jest ceny lub widnieje czerwony napis "towar niedostępny" są produktami sprzedanymi, wykonujemy podobne na indywidualne zamówienia po uprzednim uzgodnieniu czy dany produkt jest możliwy do wykonania.