• Polski
  • English

Ozdobne filiżanki i kubki porcelanowe.

Po porcelanowe filiżanki sięgamy bardzo często, np. gdy chcemy napić się dobrej kawy lub herbaty, miło spędzić czas z najbliższymi czy zachwycić przyjaciółkę podając jej napój w wyjątkowej filiżance.

 


Podanie kawy lub herbaty w eleganckiej filiżance poclanowej sprawi, iż delektowanie się ulubionym napojem będzie jeszcze przyjemniejsze. Ozdobna, ekskluzywna filiżanka porcelanowa sprawi, że czas spędzony na piciu kawy wpłynie pozytywnie na nasze zmysły i odczucia.


Dlaczego nasze filiżanki porcelanowe są tak atrakcyjne? Każda z nich wykonana jest w jednym niepowtarzalnym egzemplarzu i ręcznie zdobiona w naszej Pracowni za pomocą naturalnych kamieni, bursztynu bałtyckiego, specjalistycznej folii witrażowej oraz wzoru wykonanego z cyny angielskiej. Dokładamy staranności aby każdy wzór był wykonany perfekcyjnie i z dbałością o każdy szczegół.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo filiżanki białe oraz kolorowe, o pięknym designie zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Jeśli czegoś brakuje w sklepie resztę wykonujemy na zamówienia indywidualne.


Nasze porcelanowe filiżanki idealnie nadają się na prezent z każdej nadarzającej się okazji, gdyż są piękne i niepowtarzalne co potwierdzili klienci, którzy dokonali już zakupu.

 

Zapraszamy serdecznie