• Polski
  • English

Produkty wykonane na indywidualne zamówienia firm

Pracownia Artystyczna Dragon przyjmuje zamówienia na wyroby artystyczne. W naszej ofercie znajdują się:


- prezenty firmowe, 
- elementy wystroju wnętrz biurowych,
- gadżety firmowe,
- witraże.


Możemy wykonać napis lub umieścić logo firmy na przedmiotach znajdujących się w sklepie. W taki sposób możemy przygotować pamiątkowe wazony i kieliszki. Zachęcamy również do obejrzenia zdjęć znajdujących się w naszej galerii. Znajdują się tam zdjęcia przedmiotów już sprzedanych. Na zamówienie możemy wykonać podobne egzemplarze. Wszystkie wykonywane przez nas przedmioty mogą doskonale spełniać rolę prezentów firmowych z różnych okazji (np. świątecznych, z okazji przejścia na emeryturę, awansu czy udanej współpracy) oraz nagród w konkursach promujących firmę.Nasze wyroby mogą być także ciekawym elementem wystroju wnętrz. Na zamówienie możemy wykonać kilka podobnych  przedmiotów, które z pewnością ubarwią i urozmaicą przestrzeń biurową. Nie ograniczamy bowiem naszej oferty jedynie do przedmiotów znajdujących się w na naszej stronie, możemy wykonać przedmioty według zupełnie nowych pomysłów. Projekty przedmiotów wykonujemy za darmo.Ceny wyrobów wykonywanych na zamówienie ustalane są indywidualnie, ponieważ zależą od ilości przedmiotów, użytych materiałów, ilości pracy włożonej w realizację projektów. Prosimy zatem o kontakt, wspólnie zastanowimy się nad realizacją pomysłu.

 

Jednakże uprzedzamy, że jesteśmy małą pracownią artystyczną. Dlatego na wykonanie większego zamówienia, będziemy potrzebować więcej czasu. Wszystkie nasze wyroby wykonujemy ręcznie, dbając zachowanie jak największej jakości.

 

Od 2010 roku współpracujemy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarczynie. Na zlecenie Ośrodka Kultury zrealizowaliśmy kilka projektów:

- wazony upominkowe z herbem miasta,

- wazony wręczane z okazji 55-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Kotorydzu z pamiątkowym napisem,

- 20 kompletów filiżanek ręcznie malowanych upominkowych z herbem miasta,

- 10 kompletów kieliszków ozdobnych w ręcznie wykonanych szkatułkach. Każdy komplet kieliszków ozdobiony został innym wzorem. Szkatułki z zewnątrz obłożyliśmy materiałem i zamieściliśmy herb miasta, a wewnątrz wyściełaliśmy czerwonem welurem i umieściliśmy obrazki przedstawiające architekturę miasta

 

oraz inne propozycje widoczne na poniższych zdjęciach.

SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash