• Polski
  • English
RSS

Szkło artystycznePracownia Artystyczna Dragon oferuje szkło artystyczne ręcznie zdobione. Zdobimy szkło wysokiej jakości renomowanych marek, które zachowuje swój doskonały wygląd przez długie lata użytkowania. Dlatego oprócz funkcji dekoracyjnych, oferowane przez nas szkło artystyczne doskonale spełnia swoje funkcje użytkowe.


Do dekoracji wykorzystujemy kamienie naturalne, szkło fazowane, szkło ręcznie wylewane, elementy metalowe oraz cynę angielską. W tym miejscu prezentujemy aktualnie dostępne w sprzedaży produkty. Na zamówienie możemy je modyfikować, np. dodając większą ilość kieliszków do kompletu. Zapraszamy również do naszej galerii rękodzieła, gdzie zamieściliśmy zdjęcia już sprzedanych wyrobów. Istnieje możliwość zamówienia podobnych egzemplarzy.


Szkło artystyczne wysyłamy zawsze bardzo dobrze zabezpieczone w paczkach na specjalnych warunkach. Po otrzymaniu przesyłki prosimy o sprawdzenie zawartości w obecności listonosza.


W sklepie dostępne są wyłącznie produkty, przy których widnieje cena i brak jest napisu "towar niedostępny". Artykuły przy których brak jest ceny lub widnieje czerwony napis "towar niedostępny" są produktami sprzedanymi, wykonujemy podobne na indywidualne zamówienia po uprzednim uzgodnieniu czy dany produkt jest możliwy do wykonania.

 

Wszystkie pytania o cenę oraz możliwość wykonania podobnego produktu prosimy kierować na adres e-mail: pracowniadragon@gmail.com.