• Polski
  • English
RSS

Szkło artystyczne

Pracownia Artystyczna Dragon oferuje szkło artystyczne ręcznie zdobione. Zdobimy szkło wysokiej jakości renomowanych marek, które zachowuje swój doskonały wygląd przez długie lata użytkowania. Dlatego oprócz funkcji dekoracyjnych, oferowane przez nas szkło artystyczne doskonale spełnia swoje funkcje użytkowe.


Do dekoracji wykorzystujemy kamienie naturalne, szkło fazowane, szkło ręcznie wylewane, elementy metalowe oraz cynę angielską. W tym miejscu prezentujemy aktualnie dostępne w sprzedaży produkty. Na zamówienie możemy je modyfikować, np. dodając większą ilość kieliszków do kompletu. Zapraszamy również do naszej galerii rękodzieła, gdzie zamieściliśmy zdjęcia już sprzedanych wyrobów. Istnieje możliwość zamówienia podobnych egzemplarzy.


Szkło artystyczne wysyłamy zawsze bardzo dobrze zabezpieczone w paczkach na specjalnych warunkach. Po otrzymaniu przesyłki prosimy o sprawdzenie zawartości w obecności listonosza.


W sklepie dostępne są wyłącznie produkty, przy których widnieje cena. Produkty przy których brak jest ceny, wykonujemy na indywidualne zamówienia po uprzednim uzgodnieniu czy dany produkt jest możliwy do wykonania. Ponieważ każdy z naszych produktów wykonywany jest ręcznie i zdobiony przy użyciu naturalnych kamieni,  na zamówienie możemy wykonać produkt wyłącznie podobny do oryginału.