• Polski
  • English

Wisiorki

Wszystkie nasze wisiorki wykonywane są w pojedynczych, niepowtarzalnych egzemplarzach. W sklepie dostępne "od ręki" są wyłącznie wisiorki, przy których widnieje cena. Na zamówienie indywidualne możemy wykonać wisiorek w miarę podobny do tego, przy którym brak jest ceny, jednak nie będzie on nigdy identyczny, gdyż nie ma dwóch jednakowych kamieni naturalnych. Zapytania odnośnie zamówień prosimy kierować na maila: pracowniadragon@gmail.com.

Wisiorki to biżuteria, która uzupełnia i podnosi wagę każdej stylizacji, np. jeśli do sportowego stroju dodamy elegancki wisiorek z agatu to w prosty sposób przełamiemy sportowy charakter stroju.

 

Biżuteria wykonana z agatu posiada wyjątkowe cechy, ponieważ agat to kamień zapewniający równowagę i pewność siebie. Wzmacnia ciało i ducha, dodaje delikatności, mądrości oraz wrażliwości. Ponieważ agat działa dobrze na wszystkie znaki zodiaku, biżuteria z agatu polecana jest dla wszystkich. Agat jest również kamieniem miłości, dobrze jest go dać w podarunku kochanej osobie w przekonaniu, że wzmocni on lub rozbudzi to uczucie.

 

Biżuteria wykonana z agatów przyciąga uwagę swoim wyjątkowym wyglądem, ponieważ agaty z których jest tworzona zbudowane są z wielu różnokolorowych, naprzemianległych warstw, skrzą się niepowtarzalnymi kolorami i mienią wielowymiarowymi warstwami. Każdy kamień jest niepowtarzalny.