• Polski
  • English
RSS

Witraże na okna

Witraże na okna są to witraże, które można zawiesić na oknie lub w innym miejscu z dostępem do światła. Najlepiej prezentują się, gdy światło swobodnie przez nie przechodzi, rozświetlając każdy element. Są to witraże okienne, które posiadają dużą zaletę - można je w każdej chwili zdjąć i przewiesić w inne miejsce. Dlatego w ich przypadku nie musimy się obawiać, że montujemy w oknie witraż na całe lata.

Witraże na okna rozświetlają wnętrze, odmieniają jego nastrój, dodają mu aury tajemnicy. Pracownia Artystyczna Dragon wykonuje witraże metodą angielską, stosując materiały renomowanej firmy Decra Led. Metoda angielska polega na naklejaniu na szkło specjalnych folii witrażowych. Kontury tworzone są za pomocą taśmy ołowianej, która następnie podlega cynowaniu. Witraże tworzone metodą angielską są alternatywą dla tradycyjnych witraży, której niewątpliwą zaletą są dużo niższe ceny.

Witraże na okna wysyłamy bardzo dobrze zabezpieczone, w paczkach na specjalnych warunkach. Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności dostawcy.