• Polski
  • English

Wizytowniki

 

My name is Bond… James Bond. Niektórzy nie potrzebują wiele, aby zostać zapamiętanymi. Wystarczy, że wypowiedzą swoje nazwisko z przeciągłym angielskim akcentem i każdy dobrze wie, z kim ma do czynienia. Niestety tym z nas, którzy nie są agentami brytyjskiego MI6, zazwyczaj przydają się wizytówki. Aby nie zostać zapomnianym, musimy wręczać małe kartoniki z wypisanym imieniem, nazwiskiem, stanowiskiem i nazwą firmy, które nie mogą być banalne. Wygląd wizytówki powinien bardzo dobrze odzwierciedlać jej właściciela, a także charakter firmy, w której pracuje. Jednakże nie możemy zapomnieć o jeszcze jednym ważnym elemencie, w dużej mierze decydującym o wrażeniu pozostawianym na potencjalnym kliencie lub partnerze biznesowym, czyli wizytownikach.

Teraz zapewne myślisz sobie, że przecież to takie zwykłe, szare przedmioty, które niczym nie różnią się od siebie. Otóż nie musi tak być. W tym miejscu przedstawiamy wizytowniki metalowe ozdobione ręcznie za pomocą szkła witrażowego,  kamieni naturalnych, metalowych elementów zdobniczych oraz cyny angielskiej. Każdy z nich jest oryginalny i niepowtarzalny. Szkło witrażowe charakteryzuje się tym, że każdy jego kawałek jest kompozycją wielu odcieni i wzorów. Światło dodatkowo powoduje ich mieszanie. Dlatego wizytowniki, które oferujemy, podkreślą Twoją indywidualność, kreatywność i wyobraźnię.


W sklepie dostępne są wyłącznie produkty, przy których widnieje cena i brak jest napisu "towar niedostępny". Artykuły przy których brak jest ceny lub widnieje czerwony napis "towar niedostępny" są produktami sprzedanymi, wykonujemy podobne na indywidualne zamówienia po uprzednim uzgodnieniu czy dany produkt jest możliwy do wykonania.